ZDROWIE&URODA

Przeszła upokarzające badania. Doda przyznaje: „Czułam się jak zwierzę.”

Jako osoba publiczna, Doda bierze udział w różnych procesach sądowych. Dziś poinformowała o przebiegu i wyniku jednego z nich.

Gwiazda przyznała, że w czasie procesu przeszła upokarzające badania, podczas których czuła się jak zwierzę. Dlaczego Doda została poddana takim badaniom? Ponieważ w wątpliwość poddano naturalność jej urody.

 

piękna, ale czy prawdziwa? – https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

W 2013 roku chirurg plastyczny – Andrzej Sankowski – twierdził, że wokalistka przeszła liczne operacje plastyczne:

 

Posiłkując się moim zdjęciem i markerem, pokazywał przed milionami widzów ze szczegółami, w których miejscach konkretnie ingerował chirurg plastyk w moją twarz.Wszystko to było kłamstwem i rozpoczęło lawinę obrzydliwych komentarzy pod moimi zdjęciami czy artykułami,która uderzała we mnie do DZIŚ.

 

Gwiazda postanowiła udowodnić, że lekarz się myli i nie mówi prawdy. Z tego powodu została poddana nieprzyjemnym badaniom:

 

…specjaliści wskazani przez Sąd dokładnie analizowali moją skórę szukając na niej mikroblizn za uszami, we włosach, a także w nosie i na podniebieniu.Prześwietlenia i skany wskazały również brak ingerencji w kości tym samym ostatecznie przekreśliły tezę „doktora”. Czułam się jak zwierzę.

 

Doda wygrała sprawę z doktorem i udowodniła, że kłamał:

 

Dwa dni temu Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego i uwzględnił moją apelacje,tym samym zobowiązał pozwanego do przeproszenia i zapłacenia 50 tys zł zadośćuczynienia.

 

Fani gratulowali wokalistce nie tylko wygranej, ale też jej wytrwałości i determinacji.

 

Polecamy: Maja Hyży ujawnia szokującą prawdę na temat swojego byłego męża! „Zniknij z mojego życia wreszcie!”