GWIAZDY

Nie żyje mama Cezarego Pazury. Zaskakująca reakcja aktora!

Zdzisław i Jadwiga Pazura to rodzice Cezarego Pazury ( 60 l.) i Radosława Pazury (53 l.). Pan Zdzisław pracował jako nauczyciel muzyki, prowadził też teatr amatorski i to zapewne po nim synowie odziedziczyli zamiłowanie do aktorstwa.

Obecnie obydwaj są znanymi aktorami i aktywnie prowadzą swoje social media. Wczoraj w sieci pojawiła się informacja o śmierci Jadwigi Pazury.

 

https://www.instagram.com/czarekpazura/

 

Wiadomość przekazała Dorota Chotecka, czyli żona Radosława Pazury. Jak się okazuje, aktorka miała bardzo dobre relacje ze swoją teściową.

 

Dziele się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie sie zmienia, ale sie nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni… Opiekuj sie nami tam z góry.

– napisała.

 

Zaskakuje jednak postawa synów. Bowiem ani na profilu Cezarego, ani na profilu Radosława nie ma informacji o śmierci mamy.

 

W dwa dni po pogrzebie, przypadały 35 urodziny Edyty Pazury i z tej okazji Cezary poleciał z żoną do Dubaju. Jak pisała Edyta dnia 19 stycznia 2023 r.

 

??? 35

 

Wygląda na to, że ℂℤ?ℝ? będzie śpiewał mi „Sto lat” w samolocie ??

 

Łatwo się domyślić, że Pazurowie nie chcieli odwoływać zaplanowanej wcześniej podróży. Dziwi jednak milczenie w tak ważnym temacie, jakim jest śmierć bliskiej osoby.

 

>>>Roksana Węgiel rozwścieczyła fanów! „Boże, widzisz i nie grzmisz !!!”