ZDROWIE&URODA

Metamorfoza Tomasza Komendy. To wielka zmiana! (FOTO)

Tomasz Komenda to niesłusznie skazany na karę 25 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie i zabójstwo 15-latki.

W marcu 2018 roku po spędzeniu 18 lat w więzieniu, Tomasz Komenda wyszedł na wolność. Sprawa niesłusznie skazanego Tomasza zbulwersowała całą Polskę, bo to historia, jaka mogłaby się zdarzyć każdemu z nas. Niepewne dowody i zeznania wymuszane zastraszaniem.

Grzegorz Głuszak spisał wspomnienia niesłusznie skazanego pt. „25 lat niewinności. Historia Tomasza Komendy”. W 2020 roku powstał film o tym samym tytule.

 

Po wyjściu z więzienia Tomasz Komenda zaczął na nowo układać sobie życie. Jest zaręczony z Anną Walter, dostał też pracę w Fundacji Braci Collins. Tam będzie pomagał osobom o podobnych jak on doświadczeniach, bo objął stanowisko Specjalisty do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych.

 

Następnym krokiem, do którego Komendę zachęcili bracia Collins jest poprawa wizerunku. Jednym z elementów, który sprawia, że wyglądamy młodziej są… białe i zadbane zęby. I tak Tomasz Komenda trafił do dr Piotra Trafidło.

 

Tomasz Komenda u dentysty – https://www.instagram.com/piotrtrafidlo_multident/

 

Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! ??

Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła, wierze że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła! ?? – napisał stomatolog.

 

Dentysta zamieścił też zdjęcia odmienionego Tomasza. Trzeba przyznać, że to spora zmiana!

 

>>>Jedli zupę chińską z makaronem. Dziewięć osób nie żyje.

 

„Właśnie tak wygląda uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek z pięknymi perspektywami na przyszłość! ???” – https://www.instagram.com/piotrtrafidlo_multident/

 

 

fot. https://www.facebook.com/PatrykJaki