CELEBRYCI

Aga Woźniak-Starak wraca do polityki! „Warto było poczekać te 20 lat”!

Agnieszka Woźniak-Starak (46 l.) w czerwcu 2023 r. zakończyła prowadzenie formatu „Dzień Dobry TVN”. Rozpoczęła jednak współpracę przy programie „Mam Talent!”.

Teraz dziennikarka poinformowała, że rozpoczyna swoją kolejną zawodową przygodę. Praca związana będzie z polityką!

 

 https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Aga Woźniak-Starak ma już 20-letnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej – pracowała w Polskim Radiu, w TVP oraz w TVN:

 

Moją zawodową drogę zaczęłam 20 lat temu w Programie 1 Polskiego Radia w porannej audycji Sygnały Dnia. Zaczynałam jako asystentka wydawcy, obrabiałam taśmy z materiałami (tak, analogowe! ????), zajmowałam się gośćmi, odbierałam telefony i uczyłam się radia. Potem była telewizja, ktoś zaryzykował i wpuścił mnie na antenę, o zgrozo! ???? Najpierw Kawa czy herbata, potem Pytanie na śniadanie i w końcu Dzień dobry TVN. Trzy anteny, trzy śniadaniówki.

 

Agnieszka Woźniak-Starak Onet Rano

Jak się jednak okazuje, dziennikarce cały czas brakowało polityki. I właśnie w nowej pracy będzie mogła poruszać takie tematy, bo została prowadzącą program „Onet Rano”.

 

Wiosna 2024 to początek nowej przygody. Kolejny poranek, tym razem w Internecie, czyli trochę radio, trochę telewizja ???? Onet Rano śledzę od początku, bardzo lubię ten format, ale nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś sama usiądę za kółkiem samochodowego studia. A samochody też lubię ???? Tym bardziej się cieszę! I wracam do korzeni, bo to czego mi w mojej pracy, odkąd odeszłam z Polskiego Radia, najbardziej brakowało, to polityka. W końcu będę miała okazję o niej rozmawiać. Warto było poczekać te 20 lat ????????????

 

Fani dziennikarki bardzo ucieszyli się na tę wiadomość. Twierdzą, że brakuje jej w DDTVN i ciszą się, że będą mogli ją oglądać w innym porannym programie.

 

 

Agnieszka Woźniak-Starak Onet Rano – https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/