GWIAZDY

Anna Dereszowska o swoim związku! „noce spędzone w osobnych łóżkach”

42-letnia Anna Dereszowska ma na swoim koncie dwa poważne związki. Najpierw jej partnerem był Piotr Grabowski, z którym ma ma córkę Lenę (ur. 2008).

Obecnie związana jest z fotografem Danielem Duniakiem (38 l). Para ma dwóch synów Maksymiliana (ur. 2015) i Aleksandra (ur. 2021). Anna Dereszowska z okazji urodzin partnera zamieściła zaskakująco szczery wpis.

 

https://www.instagram.com/dereszowska/

 

Annę Dereszowską poruszyło to, że jej partner (młodszy od niej o 4 lata) powiedział o sobie per „stary”.

 

Wciąż widzę w nim tego szczupłego, przystojnego, mega inteligentnego chłopaka, który robił mi zdjęcia na Lanzarote i którego Lenka wrzuciła do basenu z telefonem ?‍♀️?‍♀️
Chłopaka o bardzo specyficznym poczuciu humoru (które uwielbiam), który swoim uporem i determinacją, zaangażowaniem i troską o moją małą Lenusię rozkochał mnie w sobie i rozkochuje do dziś.

 

Noce spędzone w osobnych łóżkach

 

Potem jednak nastąpiły wynurzenia dotyczące ich związku. Aktorka przyznała, że zdarzają im się burzliwe kłótnie:

 

Nie jesteśmy idealną parą, bo takich nie ma, mamy kryzysy , ciche dni, spektakularne kłótnie z trzaskaniem drzwiami i noce spędzone w osobnych łóżkach, czasem mam ochotę go rozszarpać. Nikt nie potrafi tak wyprowadzić mnie z równowagi jak On ale też nikt nie potrafi mnie tak rozbawić i sprawić że miękną mi kolana. Jest pierwszą osobą do której dzwonię, kiedy mam jakaś troskę czy zmartwienie i pierwszą, z którą dzielę się każdą radością. Jest świetnym tatą, kumplem, partnerem i kochankiem.

 

Na koniec złożyła Danielowi Duniakowi życzenia i napisała:

 

Dziękuje Ci, że jesteś.
Bardzo Cię kocham♥️.

 

I upomniała partnera, by nie mówił o sobie, że jest stary.