GWIAZDY

Anna Mucha kusi biustem i zaprasza do… trójkąta!

Aktorka znana z „M jak Miłość” odnajduje się teraz w nowej roli.

Anna Mucha została producentką spektaklu „Przygoda z Ogrodnikiem”. Na plakatach promujących przedstawienie widzimy logo „MUCHA”.

 

Plakat spektaklu – https://www.instagram.com/przygodazogrodnikiem_official/

 

Zapraszając na swój spektakl Anna Mucha zamieściła z pozoru grzeczne zdjęcie. Jednak przez to, że ujęcie wykonano z góry, uwidocznił się biust Ani, co bardzo ucieszyło fanów aktorki. Uznali, że wygląda kusząco:

 

Przecudnie Aniu a co za śliczny dekolt😍😍😍😘🌹👍

 

Jaka grzeczna🤪

 

Wciąż piękna i cholernie seksowna

 

ani Ania jak zwykle z jajem, znaczy z cycem ;P

 

Alez pani jest soczysta pani Aniu 🔥🔥🔥

 

Ten dekolt! – https://www.instagram.com/taannamucha/

 

Warto jednak zwrócić uwagę, że zapraszając na przedstawienie „Przygoda z Ogrodnikiem”, Anna Mucha zachęca też do udziału w swoistym trójkącie!

W produkcji bowiem bierze udział sama Ania – jako osoba zarządzająca oraz jako aktorka, a do tego jej dwóch partnerów! Były – Marcel Sora odpowiedzialny za scenografię. I obecny – Jakub Wons który gra w spektaklu i jest też jego reżyserem. Skąd taki zaskakujący pomysł na dobór współpracowników?

 

Lubię pracować z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie. I Kuba, i Marcello spełniają te warunki. Poza tym wszystko zostaje w rodzinie – żartuje Anna Mucha w rozmowie z wp.pl.

 

Jak widać aktorka nie ma problemów z oddzieleniem spraw prywatnych od osobistych. Ciekawe co na to panowie Marcel i Jakub?