GWIAZDY

Chciała wesprzeć Strajk Kobiet. Fani wysyłają ją do kościoła!

Basia Kurdej-Szatan w ostatnim czasie wywołała kilka afer, a może raczej aferek.

Gdy w 2020 roku popierała Strajk Kobiet, była po prostu kolejną znaną osobą włączającą się do tej akcji. Jednak Basia Kurdej-Szatan uwagę internautów zwróciła w grudniu. To wtedy wystąpiła na koncercie kolęd w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu, razem z mężem i córką.

Kolędy to Boże Narodzenie, Boże Narodzenie to Jezus, a Jezus to wiara i wyznawanie konkretnych wartości, w tym ochrona życia. Internauci wytknęli Basi jej niekonsekwencję i zrobiło się trochę niemiło (zobacz tutaj).

 

Następnie aktorka z rodziną poleciała na Zanzibar. Już sam wyjazd w czasach covidowych budzi mieszane uczucia. Jednak oliwy do ognia dolało zdjęcie z dosyć niefortunnym opisem dotyczącym syna Kurdej-Szatan czyli małego Henia. Temat podchwycił „Pudelek”, a Basia odpowiedziała portalowi w niewybrednych słowach (czytaj tutaj).

 

Teraz aktorka zamieściła kolejny wpis, który nie spodobał się internautom. Po opublikowaniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego Barbara Kurdej-Szatan napisała:

 

Ileż można…. ⚡️⚡️⚡️ w końcu się doczekamy lepszego jutra !!! 💪🏼Kobiety – bądźmy dzielne💪🏼
#strajkkobiet #chcąnasubezwłasnowolnić #niedamysię #smutek #rozczarowanie #żal

 

Dla ilustracji Basia zamieściła zdjęcie, na którym jest razem z Adą Fijał i Kasią Dąbrowską w charakterystycznych sukienkach o nazwie „Kreacja Błyskawica”.

 

aktorki popierają aborcję – https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Obserwujący aktorkę jeszcze nie zapomnieli, że w grudniu Kurdej-Szatan śpiewała kolędy i komentowali:

 

Może w tej sukience idź do kościoła pośpiewać kolędy

 

Szkoda, że nie potępiasz wulgaryzmów i chamstwa na tych strajkach.

 

Pelna hipokryzja!!! A gdzie byl Pani znak pieruna miesiac temu jak Pani spiewala kolede na srodku kosciola ? Albo sie jest po jednej stronie albo po drugiej. Nie da sie byc osoba szczera wierzaca i jednoczesnie popierac aborcje. Jestesmy dziecmi Bozymi. Nie da sie byc za wyborem jednoczesnie przeciwko aboracji.

 

Warto też wspomnieć, że właśnie ta sukienka błyskawica wystawioną jest na aukcję WOŚP. Tak więc aktorki ze zdjęcia, z jednej strony popierają aborcję, jednocześnie wierzą(?) w Boga. Z kolei sukienka będąca manifestem zabijania ma pomagać w ratowaniu dzieci(?). Nie do końca to rozumiemy…

 

Zobacz też:

>>>Te gwiazdy zmieniły zdanie w sprawie aborcji!

>>>Mama Anny Lewandowskiej napisała książkę. Czy warto ją przeczytać?

 

fot. allegro