BIZNES&POLITYKA

Kozidrak ma promować polskie dziedzictwo w USA! „Bedzieee grubo ?” – żartują internauci.

Po incydencie z września 2021 r. gdy Beata Kozidrak prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, gwiazda jest na cenzurowanym.

W ciągu tych kilku miesięcy Beata Kozidrak koncertowała już kilka razy i za każdym razem pojawiają się sprzeczne głosy. Część osób uważa, że piosenkarka powinna być wykluczona z życia publicznego, inni są są za tym, by Beacie już odpuścić.

 

Tak więc opinie są skrajne, a wybór Beaty Kozidrak jako osoby mającej promować polskie dziedzictwo, wydaje się być zaskakujący.

 

https://www.instagram.com/beatakozidrak/

 

Jednak na taki właśnie pomysł wpadł Marcin Gortat. Koszykarz właśnie ogłosił, że gościem specjalnym organizowanej przez niego imprezy będzie gwiazda Bajmu!

 

18 marca 2022 odbędzie się Noc Dziedzictwa Polskiego [Polish Heritage Night] !!! . Gala odbędzie się w słynnym hotelu Beverly Hills w Kalifornii. Jednym z wielu gości specjalnych będzie Beata Kozidrak. Noc polskiego dziedzictwa przedstawia i mówi o naszej kulturze i wartościach dziedzictwa. Podczas tej nocy wręczymy nagrody specjalne.

– informował Gortat.

 

Internauci byli nieco zaskoczeni tym, że to właśnie Beata Kozidrak weźmie udział w Nocy Dziedzictwa Polskiego. Tym razem jednak obyło się bez hejtu. Pojawiły się za to zabawne komentarze:

 

Ale będzie bal!?

 

Alcohol included? ?✌?

 

O Będzie coś czuje ogień ???

 

Becia lubi to?????

 

Bedzieee grubo ?

 

I pewnie faktycznie, będzie ogień! 🙂

 

>>>Beata Kozidrak przerwała występ. Mocne słowa!