CELEBRYCI

Czy Lara Gessler będzie pokazywać twarz swojego dziecka? Zaskakująca deklaracja celebrytki!

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się dziecka. W lipcu tego roku Lara zasugerowała, że będzie to dziewczynka.

Celebrytka zachęciła wtedy swoich fanów do ludowej zabawy „Kogucik czy kurka?”. Polega ona na tym, że bierze się kwiatek do ręki i przeciąga między dłońmi zamykając kciukiem. Potem jeśli kwiatek ma dużo płatków to jest kurka, a jak jeden duży to kogucik. W przypadku zdjęcia pokazanego przez Larę, internauci uznali, że jest to kurka czyli dziewczynka. Jednak przyszła mama nie potwierdziła płci dziecka.

Teraz Lara powitała na świecie „dziecko” innego gatunku, to jest książkę pt. „Orzechy i pestki. Przewodnik mistyczno-kulinarny” (więcej na ten temat TUTAJ).

 

Książka jest już wydana! – https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

Właśnie podczas spotkania promującego tę publikację, Lara zdradziła kilka szczegółów dotyczących powitania nowego członka rodziny. Celebrytka jest już w 38 tygodniu ciąży, więc poród może odbyć się lada moment.

 

Ja podchodzę to tego bardzo intuicyjnie. Więc jestem spokojna, otwarta, czekam i już nie mogę się doczekać. Ale… mam w sobie bardzo dużo spokoju  – twierdzi Lara.

 

Zapytana o wyprawkę dla dzidziusia, córka Magdy Gessler okazała pełen stoicyzm:

 

Torba spakowana, pokoik… nie do końca. Jesteśmy chyba z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu – twierdzi Lara – Dziecku jest przede wszystkim potrzebna paczka pampersów, coś do wytarcia i mama obok, więc to na początku wystarczy.

 

W rozmowie z Jastrząb Post padło też nieuniknione pytanie o ujawnianie wizerunku dziecka. Odpowiedź Lary może zaskakiwać:

 

Nasze dziecko nie będzie główną gwiazdą mojego instagrama, to na sto procent – zapewnia celebrytka, – Natomiast też nie mam zamiaru tworzyć żadnej chorej presji związanej z tym, że tutaj każdy się czai, jak to dziecko wygląda.

 

Lara Gessler potwierdziła zatem, że będzie pokazywać twarz swojego i Piotra Szeląga dziecka. Zaznacza jednak:

 

Tak jak to dziecko będzie w moim życiu, tak też będzie na instagramie, ale w odpowiednich proporcjach.

 

Bardzo podoba nam się takie zdroworozsądkowe podejście do tematu. Warto by inne gwiazdy brały przykład z Lary 🙂

 

Polecamy: Znany polski muzyk pokazał się nago. Zobacz zdjęcie!