GWIAZDY

Koniec amerykańskiego snu Sary James? Są wyniki AGT!

14-letnia Sara James jak burza przeszła przez eliminacje amerykańskiego „Mam Talent” czyli „America’s Got Talent” (AGT).

Podczas przesłuchań Sara James dostała złoty przycisk i tym samym przeszła do półfinału programu AGT. Po głosowaniu widzów dostała się do finału, co jest wielkim sukcesem, biorąc pod uwagę konkurencję.

 

https://www.instagram.com/sara_james_music/

 

Ostatnie tygodnie 14-latka spędziła z mamą w USA, gdzie przygotowywała się do finałowego odcinka. Program odbył się w nocy polskiego czasu z 13 na 14 września i Sara wykonała utwór Kate Bush „Running Up That Hill” [zobacz tutaj].

 

Wyniki miały zostać ogłoszone dzień później, bo widzowie mają dobę na głosowanie. Tuż przed ujawnieniem zwycięzcy programu „America’s Got Talent” Sara Egwu James wystąpiła z Black Eyed Peas.

 

 

Niestety jednak Polka nie wygrała AGT. Pierwsze miejsce zajęły tancerki z The Mayyas, drugie tancerka pole dance – Kristy Sellars. Trzecie zajął piosenkarz country Drake Milligan.

 

Czy to koniec amerykańskiego snu Sary? Z pewnością nie. W końcu wokalistka ma dopiero 14 lat, a i tak osiągnęła wielki sukces przebijając się tak wysoko. O ile tylko nie złamie jej porażka, to przed nią dalsza, obiecująca droga zawodowa.