GWIAZDY

Janina Nina Dowbor zajęła 1. miejsce w dwóch prestiżowych konkursach. Zgadnij, czym się zajmuje córka Joanny Koroniewskiej?

Urodzona w 2019 roku Janina Dowbor jest córką Joanny Korniewskiej i Macieja Dowbora.

Zarówno Joanna jak i Maciej chronią swoje dzieci  przed zainteresowaniem mediów. Janina Dowbor i Helenka (ur.2018)  pojawiają się czasem na profilach rodziców (zobacz tutaj), jednak zawsze w dyskretny sposób.

Tym razem jednak zdarzyła się wyjątkowa sytuacja, a mianowicie wielki sukces Janki. Otóż w ciągu kilkunastu dni dziewczynka wygrała dwa duże konkursy – jeden ogólnopolski, a drugi międzynarodowy. Czym zajmuje się Janina Dowbor? Jak się okazuje, córka Joanny Koroniewskiej jest flecistką!

 

Moja mała córeczka, JANKA DOWBOR , uczennica @zpsm_nr1, nasza flecistka dzisiaj otrzymała 1 miejsce w dużym konkursie międzynarodowym w Estonii, a dwa tygodnie temu 1 miejsce na Konkursie w Polsce, w którym startowało ok. 170 dzieci!!! Bardzo dziękujemy pani profesor Beacie Kierzkowskiej za wiarę i wsparcie!! Jestem taka dumna. 👏🤍 – pisała Joasia.

 

Janina Nina Dowbor – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Także Maciej Dowbor pochwalił się sukcesami córki:

 

Jak wiecie chronimy prywatność naszych córek i nie zdradzamy szczegółów z ich życia. (…)
Jednak są takie momenty, kiedy duma rodzicielska, ale też chęć docenienia naszego dziecka jest silniejsza, szczególnie, że zasłużyło na to swoją ciężką i konsekwentną pracą. Dlatego ze wzruszeniem chciałbym się pochwalić, że nasza starsza córka Janina Nina Dowbor na przestrzeni kilkunastu dni zajęła 1. miejsce w dwóch prestiżowych konkursach muzycznych- jednym ogólnopolskim, a drugim międzynarodowym (w Estonii) z udziałem młodych muzyków z całego świata. Córeczko – jestesmy z Ciebie dumni ❤️❤️❤️

 

Maciej z Janiną – https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Dołączamy się do gratulacji. Wielkie brawa dla Janki!

 

>>>Dominika Figurska Chorosińska pokazała swoje szóste dziecko. Zobacz!