ZDROWIE&URODA

„18 lat to nie wiek, by umierać!” Wielki sukces zbiórki dla Julii Kuczała!

Julia Kuczała to 18-latka, która zachorowała na raka mózgu.

Od lipca w serwisie Siepomaga.pl prowadzona była zbiórka na rzecz Julii. Chodziło o niebagatelną kwotę 6 milionów złotych, późniejszy kosztorys opiewał na jeszcze wyższą kwotę.

Wydawało się, są to trudne do zgromadzenia pieniądze. Jednak w zbiórkę dla Julii zaangażowało się wiele gwiazd, między innymi Kasia Zielińska i Doda.

Dziś wszyscy darczyńcy otrzymali informację, że udało się zebrać 100% wymaganej kwoty:

 

Radość jest ogromna, ponieważ specjaliści ze szpitala uniwersyteckiego w St. Louis zaproponowali Julii najnowocześniejsze leczenie polegające na zastosowaniu autologicznych przeszczepów szpiku. W ciągu najbliższych dwóch tygodni Julia powinna rozpocząć terapię!

 

informacja o zbiórce na siepomaga.pl

 

Sama Julia na instagramie napisała na co będą przeznaczone środki:

 

Udało się 💪🏻 mogę już wam o tym powiedzieć że dzisiaj został podpisany kontrakt na leczenie w klinice w St. Louis w USA. Zbiórka na siepomaga zostanie zakończona bo była to zbiórka na pokrycie kosztów leczenia w klinice. Środki z aukcji charytatywnych zostaną przekierowane na druga fundacje i przeznaczone na dodatkowe koszty związane z leczeniem, koszty rehabilitacji która napewno po tak agresywnym leczeniu w USA będzie potrzebna. Moje leczenie w USA będzie trwało wiele miesięcy i też nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak ono będzie przebiegać.

 

Złożyła też podziękowania wszystkim osobom które wsparły jej zbiórkę:

 

Dziękuje Wam Kochani z całego serca za wasze wspaniałe zaangażowanie, ogrom wsparcia i dobroci który nieustannie do mnie płynął, za siłę do walki, za każde słowo otuchy,nadzieje na lepsze jutro. Bez Was nie udałoby się zebrać w tak krótkim czasie środków niezbędnych na podjęcia leczenia za granicą. Dostałam od Was najcenniejszy prezent- szanse na zdrowie.

 

Życzymy udanej operacji, dużo zdrowia i siły 🙂

 

 

View this post on Instagram

Kochane wspaniałe Anioły moje♥️ Ten weekend był dla mnie mocno stresujący. Sytuacja z moim leczeniem za granicą była cały czas bardzo dynamiczna. Wciąż szukaliśmy najlepszego i najbardziej efektywnego leczenia i ośrodka który będzie dla mnie najlepszy i który przyjemnie mnie na leczenie jak najszybciej bo czas gra tutaj ważną role. Udało się 💪🏻 mogę już wam o tym powiedzieć że dzisiaj został podpisany kontrakt na leczenie w klinice w St. Louis w USA. Zbiórka na siepomaga zostanie zakończona bo była to zbiórka na pokrycie kosztów leczenia w klinice. Środki z aukcji charytatywnych zostaną przekierowane na druga fundacje i przeznaczone na dodatkowe koszty związane z leczeniem, koszty rehabilitacji która napewno po tak agresywnym leczeniu w USA będzie potrzebna. Moje leczenie w USA będzie trwało wiele miesięcy i też nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak ono będzie przebiegać. Dziękuje Wam Kochani z całego serca za wasze wspaniałe zaangażowanie, ogrom wsparcia i dobroci który nieustannie do mnie płynął, za siłę do walki, za każde słowo otuchy,nadzieje na lepsze jutro. Bez Was nie udałoby się zebrać w tak krótkim czasie środków niezbędnych na podjęcia leczenia za granicą. Dostałam od Was najcenniejszy prezent- szanse na zdrowie.

A post shared by Julia Kuczala (@julia_kuczala) on