GWIAZDY

Polska aktorka pokazała się topless w towarzystwie dzieci. Zobacz!

Polscy aktorzy, celebryci lubią od czasu do czasu publikować rozbierane zdjęcia.

O ile nie jest to profesjonalna sesja, zazwyczaj zasłaniają miejsca intymne zwykłymi obiektami. Czasem jest to stół, czasem piesek, czy firanka (ranking nagich gwiazd zobacz TUTAJ). Jednak zawsze są to zdjęcia solo. Nie zdarza się, by ktoś publikował swoje rozbierane zdjęcia w czyimś towarzystwie – być może dałoby to pornograficzny wydźwięk.

 

Tymczasem aktorka Joanna Moro złamała tę niepisaną zasadę. Kilka dni temu razem w rodziną wyjechała z kraju do Hiszpanii (czytaj TUTAJ).

Teraz zamieściła swoje zdjęcie topless w towarzystwie całej rodziny. Fotografię wykonał mąż Joanny – Mirosław Szpilewski, widzimy też dzieci – Mikołaja, Jeremiego i Ewę. W ich towarzystwie siedzi Joanna Moro bez stanika (biust zasłania najprawdopodobniej kanapką), pokazuje też tzw. „kino”. Podpis brzmi:

 

Lunchyk na plaży 👌🏼

 

bez stanika przy dzieciach – https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

Kilka osób uznało to zdjęcie za „piękne”, niektórzy dopatrywali się w nim manifestacji dotyczącej praw kobiet. Jednak większość komentarzy była jednoznaczna.

 

…myślę ze pardowanie z golym biustem przy tak dużych chłopcach to juz trochę nie na miejscu jest … co innego byc sam na sam z mezem czy małym dzieckiem takim jak Ewunia…sama mam dwóch starszych synów i corcie ale nigdy nie paradowalam przy nich nago….może tam się tak kobiety naszą z gołym biustem ale myślę że to po prostu niesmaczne….

 

Lubię Panią, ale musze przyznać, że taka poza nie przystoi tak pięknej kobiecie 🌼?

 

Proponuje do koscioła z gołymi cycuszkami upss bedzie klasa 👎

 

Zwrócono także uwagę na sposób siedzenia.

 

widać też „kino” – https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

Wyjątkowo niekorzystnie🤔w jakim celu to zdjęcie Pani dała na insta?

 

Trochę straciło to dobry smak 😏

 

Ojej te nóżki mozna bylo złączyć 😝🙈

 

Może jeszcze majtki niech zdejmie….. tragedia ….

 

Joanna Moro nie odpowiedziała na te komentarze. Trzeba przyznać, że aktorka jest bardzo wytrwała w prezentowaniu nagości i wzbudzaniu kontrowersji.

Więcej nagich zdjęć Joanny na następnej stronie.