ZDROWIE&URODA

Prof. Karolina Sieroń w ciężkim stanie! „Bohaterka czasu próby!❤”

Karolina Sieroń to jedna z lekarek walczących z koronaworusem, kierowała oddziałem covidowym katowickiego szpitala MSWiA.

Obecnie prof. Karolina Sieroń jest nieprzytomna i podłączona do respiratora. Jeden z ozdrowieńców, poseł Jerzy Polaczek podzielił się historią pani profesor. Napisał o jej poświęceniu i wręcz bohaterstwie:

 

Bohaterka czasu próby!❤ (…)
Od dwóch dni szefowa – koordynator oddziału Covid-19 Pani profesor dr n.med. Karolina Sieroń, jeden z wybitnych profesorów nauk medycznych, została zakażona Covid-19 i sama stała się pacjentką na tym oddziale.
Stan jej zdrowia na tyle dramatycznie się pogorszył, że została przewieziona do Kliniki w Katowicach – Ochojcu, gdzie leży nieprzytomna podłączona do respiratora i aparatury medycznej.

 

Poseł Jerzy Polaczek prosił też o modlitwę za profesor Karolinę Sieroń:

 

Bądźmy razem z nią i jej bliskimi pamięcią, a kto może proszę o modlitwę o jej powrót do zdrowia. Zanim Pani profesor zachorowała w ciągu ostatniego miesiąca,21 pełnych dni spędziła na dyżurach ratując życie i zdrowie chorych.

 

Jako ozdrowieniec podkreślił:

 

…chcę dawać świadectwo z jakim poświęceniem, a czasami wręcz bohaterstwem, działa personel medyczny w Polsce. Chwała im za to!

 

Słowa posła są prawdziwym świadectwem poświęcenia medyków dla sprawy walki z koronawirusem.

 

>>>Podejrzewasz, że miałeś koronawirusa bez objawów? Sprawdź, jakie są symptomy!

 

facebook Jerzy Polaczek; https://www.facebook.com/grazyna.wasyluk

 

foto/źródło facebook Jerzy Polaczek; https://www.facebook.com/grazyna.wasyluk