GWIAZDY

Kto zagra Arnolda Boczka w „Kiepskich”? Ostra odpowiedź produkcji serialu!

Rolę Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich” do 1999 do 2020 roku grał Dariusz Gnatowski.

Niestety aktor zmarł 20 października. Grający Arnolda Boczka, Gnatowski walczył z cukrzycą typu 2. Do szpitala trafił z niewydolnością oddechową, jednak nawet nie zdążono go zbadać pod kątem zakażenia koronawirusem (czytaj tutaj).

 

Po śmierci Dariusza Gnatowskiego, pojawiły się spekulacje co do dalszych losów granej przez niego postaci. Producenci seriali bardzo różnie zachowują się w takich trudnych sytuacjach. Czasem daną rolę zaczyna grać nowy aktor. W innym przypadku wątek postaci jest wyciszany i zakańczany w taki czy inny sposób.

 

https://www.facebook.com/kiepscy/

 

Jeśli chodzi o „Świat według Kiepskich” to media spekulowały, że Polsat poszuka nowego odtwórcy dla Arnolda Boczka. Miał to być Cezary Żak Witold Wieliński, Michał Piela czy też panowie na co dzień nie związani z aktorstwem czyli Mariusz Pudzianowski lub Popek.

 

Serwis pomponik.pl uzyskał oficjalny komentarz z produkcji „Kiepskich”. Kierowniczka planu Anna Skowrońska ostro ucięła medialne spekulacje:

 

Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie.

 

Być może więc Arnold Boczek, podobnie jak Rozalia (śp. Krystyna Feldman 1916-2007) pojawi się po prostu na zdjęciu wiszącym w salonie Kiepskich. Tym samym, pamięć o nim będzie zachowana.

 

>>>Joanna Brodzik pobita? Pokazała przerażające zdjęcia!